Bank Spółdzielczy w Zgierzu

 

 

Rozmiar tekstu: A- A+

 

Zapisz się na newsletter:

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Proponujemy

KREDYT GOTÓWKOWY NA WSZYSTKO

01.04.2019

12:32

Magdalena

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Google Pay

10.10.2018

18:41

Krzysztof

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Kredyty z Gwarancją BGK de minimis

26.04.2013

09:38

Iwona

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców

08.04.2020

13:09

Marzena


czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Polecamy

Poradnik klienta usług finansowych

05.09.2018

12:26

Piotr Michał

Bank Spółdzielczy to dobry pomysł!

28.08.2013

22:11

Piotr

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BANK SPÓŁDZIELCZY to nie SKOK

11.05.2015

16:02

Krzysztof

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Bankomaty i Wpłatomaty

16.08.2013

14:10

Piotr

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Licytacje komornicze

21.02.2014

14:51

Piotr

 

 

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Strony pomocnicze www

12.12.2012

13:13

Iwona

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

System Ochrony Zrzeszenia BPS

28.12.2016

09:03

Marzena

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Najbliżej ludzi

08.11.2017

15:40

Magdalena

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Nr SWIFT

POLUPLPR

 

Referencje, Usługi

   

 

 

 

Wypowiedź Pani Anety Wlazło - Kierownika Filii z cyklu: “Jesteśmy dumni, bo pracujemy w banku spółdzielczym”

31.07.202012:27

Marzena

https://bs.net.pl/jestem-dumna-ze-pracuje-w-banku-spoldzielczym-w-zgierzu/

Do Banku Spółdzielczego w Zgierzu trafiłam w 1994r. jako 20-letnia dziewczyna, typowy żółtodziób tuż po szkole. Już po niespełna roku pracy wiedziałam, że to właśnie jest moje miejsce do rozwoju, nauki, zdobywania nowych doświadczeń i poznawania ludzi. Chłonęłam jak gąbka każdą nową informację i błyskawicznie zdobywałam nowe umiejętności. Uczyłam się też samej siebie, gdyż jak wcześniej wspomniałam, nie miałam żadnego doświadczenia w pracy w banku. Szybko zorientowałam się, że muszę pracować z ludźmi i dla ludzi, to właśnie oni są dla mnie motorem napędowym. Po dziś dzień nieustannie fascynuje mnie człowiek, jako jednostka i jako społeczność.
Przez te ćwierć wieku pracy w Banku Spółdzielczym w Zgierzu zdobywałam nie tylko doświadczenie i wiedzę praktyczną ale również wykształcenie. Należę do tych osób, które pracując zawodowo jednocześnie kształcą się na uczelniach wyższych. Równocześnie z rozpoczęciem pracy zawodowej w banku rozpoczęłam naukę w Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Socjologiczno-Ekonomicznym, który skończyłam z tytułem magistra. Później było trochę przerwy… W marcu 2005 roku urodziłam moje dwie cudowne córki a już w 2006 rozpoczęłam naukę na studiach podyplomowych w Akademii Finansów w Warszawie w zakresie bankowości spółdzielczej. W międzyczasie, w 2011 roku otrzymałam Certyfikat „Dyplomowanego Pracownika Bankowego”, który nadawany jest przez Związek Banków Polskich oraz uzyskałam prawo do otrzymania Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB, który przyznany mi został przez Związek Banków Polskich oraz Warszawski Instytut Bankowości. I już całkiem niedawno, bo w czerwcu 2019r. ukończyłam studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych w zakresie Zarządzania Bankiem Spółdzielczym.
Dlaczego napisałam o moich osiągnięciach naukowych, a właśnie dlatego, że nie byłyby one możliwe bez przychylności i wyrozumiałości Zarządu Mojego Banku, któremu serdecznie raz jeszcze dziękuję.
Niewątpliwie bankowość spółdzielcza jest bliżej zwykłego człowieka, który co ważne, ma prawo nie być specjalistą w zakresie finansów. Jest oczywistym faktem, że banki spółdzielcze   obsługują również klientów mieszkających poza miastem i to właśnie oni zwykli ludzie powinni mieć uzasadnione przekonanie, że instytucja finansowa, jaką jest bank, pomoże im w rozwoju gospodarstwa domowego, gospodarstwa rolnego czy też przedsiębiorstwa rodzinnego.
Nasi Klienci to nie kolejne modula w naszych kartotekach, - to ludzie, którzy nie rzadko dzielą się z naszymi pracownikami swoimi radościami i problemami.
Nasi Klienci to rodziny naszych pracowników, ich przyjaciele, znajomi i sąsiedzi. Spotykamy ich nie tylko w banku, ale również na ulicy, w sklepie robiąc codzienne zakupy, na rynku przechadzając się pomiędzy straganami, na lokalnych imprezach, na których nasz Bank jest zawsze obecny.
Z takiego właśnie podejścia  i relacji z klientami słynie bankowość spółdzielcza, która stale winna wzmacniać system wartości, bez którego nie sposób czegokolwiek budować.
Nasi partnerzy obdarzają nas zaufaniem, liczą na doradztwo i życzliwość co skutkuje nawiązywaniem długofalowych relacji w naszym lokalnym środowisku.
To co nas spotkało w marcu bieżącego roku – czyli pandemia koronowirusa – bardzo zaskoczyło nas wszystkich i po trosze sparaliżowało. Po tych niespełna pięciu bardzo trudnych miesiącach śmiem twierdzić, iż Banki Spółdzielcze – ich Zarządy, Kadry Kierownicze oraz Pracownicy stanęli na wysokości zadania. To właśnie My wciąż byliśmy otwarci dla Naszych Klientów i to Nasi Pracownicy byli obecni na swoich stanowiskach obsługi. Dziękuję moim wszystkim Koleżankom i Kolegom na których mogłam liczyć w tym trudnym i dziwnym czasie !

To wszystko jeszcze bardziej sprawia, że jestem bardzo dumna, że pracuję w Banku Spółdzielczym i mogę być jego częścią.
Przez ponad 25 lat pracy w Banku Spółdzielczym w Zgierzu, spotkałam na swojej drodze wielu fascynujących i ciekawych ludzi. Część z nich to oczywiście Klienci, ale to również moje Koleżanki i Koledzy, którzy tworzą Nasz Bank.  Bez ich zaangażowania, współdziałania i twórczego myślenia nie udałoby się zbudować takiego właśnie banku, z którego dziś możemy być dumni i który wciąż musimy rozwijać aby przyciągnąć do siebie ludzi młodych.
Przyszłość jest najważniejsza, a przyszłość należy do młodych.

Aneta Wlazło
Kierownik Filii
Banku Spółdzielczego w Zgierzu

Bank Spółdzielczy w Zgierzu z siedzibą w Zgierzu, ul. Długa 62A, wpisany pod numerem KRS 0000115917 do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; NIP 732 00 21 504; REGON 000502701.

 

 

Projekt i wykonanie: Maxus Net Communications

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Bank Spółdzielczy w Zgierzu 2012