UWAGA NA WYŁUDZENIA !!! Dowiedz się więcej

POS
W Polsce wydano już ponad 43 mln kart płatniczych, a ich popularność ciągle rośnie.

Płatność kartą nawet za drobne zakupy jest codziennością. Klienci omijają miejsca, gdzie nie mogą zapłacić bezgotówkowo, a osoby płacące kartami często wydają więcej, gdyż nie ogranicza je ilość gotówki w portfelu.

Terminal płatniczy POS to urządzenie, które służy do autoryzacji i realizacji transakcji bezgotówkowych dokonywanych kartami płatniczymi w punktach handlowo – usługowych.

Terminale POS oferowane przez Bank akceptują wszystkie rodzaje kart, w tym karty zbliżeniowe, dzięki którym regulowanie płatności za drobne wydatki trwa bardzo krótko. Dzięki współpracy Banku Spółdzielczego w Zgierzu z IT CARD proponujemy bardzo korzystne warunki instalacji terminali do akceptacji kart płatniczych.

Korzyści dla Twojej Firmy:
 • więcej klientów
 • wzrost obrotów
 • zwiększenie konkurencyjności – nowoczesny wizerunek firmy
 • bezpieczeństwo i oszczędności spowodowane obrotem bezgotówkowym
 • wykluczenie możliwości straty z tytułu oszustwa, np.: fałszywa gotówka
 • przyspieszenie obsługi klientów, dzięki możliwości płatności zbliżeniowych
 • dodatkowe usługi dla klientów (Cash back – wypłata gotówki, doładowanie telefonu)
 • niezależne łącze telekomunikacyjne GPRS
 • terminowy przelew środków na rachunek bieżący

Bank Spółdzielczy w Zgierzu przystąpił do Ogólnopolskiego Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego i oferuje przedsiębiorcom bezpłatny terminal płatniczy! Kampania prowadzona jest przez Fundację Polska Bezgotówkowa, a jej założeniem jest upowszechnienie i zwiększenie liczby sieci punktów handlowo-usługowych akceptujących płatności kartami. Program stanowi wspólną inicjatywę agentów rozliczeniowych, wydawców, organizacji płatniczych i realizowany jest przy udziale i wsparciu Związku Banków Polskich oraz Ministra Rozwoju i Finansów.

Kto może przystąpić do Programu?

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które przez ostatnie 12 miesięcy nie korzystały z rozwiązań do obsługi płatności kartowych i posiadają maksymalnie 5 placówek detalicznych. Przedsiębiorca, który zdecyduje się przyłączyć do Programu, otrzyma bezpłatnie maksymalnie trzy terminale do akceptacji kart oraz pokrycie kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

 • Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, którzy nie posiadają jeszcze terminala do skorzystania z niepowtarzalnej  oferty.
 • Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Banku Spółdzielczego w Zgierzu.

Dodatkowe produkty i możliwości

Konta firmowe

Sprawdź naszą bogatą ofertę rachunków dla klienta biznesowego.

więcej...
Leasing

Efektywne zarządzanie portfelem wierzytelności.

więcej...
Faktoring

Efektywne zarządzanie portfelem wierzytelności.

więcej...